Web to decor

Sklep z drukowanymi dekoracjami to flagowy produkt naszej firmy, który rozwijamy praktycznie od początku działalności. Umożliwia sprzedaż dowolnych produktów drukowanych opartych o zdjęcie lub motyw.

Stworzyliśmy już wiele działających i w pełni funkcjonalnych systemów sprzedaży fototapet, obrazów, naklejek i innych drukowanych produktów dekoracyjnych. Staramy się dopasowywać silnik do potrzeb klientów oraz wymagań stawianych przez wyszukiwarki internetowe. Dbamy o elastyczność - nasz sklep z dekoracjami daje Ci szereg możliwości konfiguracyjnych i funkcjonalnych.

Staramy się dopasowywać silnik do potrzeb klientów oraz wymagań stawianych przez wyszukiwarki internetowe. Dbamy o elastyczność - nasz sklep z dekoracjami daje Ci szereg możliwości konfiguracyjnych i funkcjonalnych.
Generator produktów
Mechanizm generujący obrazy z podglądem produktu we wnętrzu zdefiniowanym przez administratora oraz wnętrz ładowanych przez użytkowników.
1
Stwórz własną bazę motywów lub skorzystaj z obszernej biblioteki Adobe Stock. Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od perfekcyjnej galerii wzorów!
wybieranie zdjęć z adobestock
przygotowywanie wizualizacji produktowych
2
System umożliwi Ci dodanie wnętrz, które później połączysz z wybranymi motywami. Dzięki temu stworzysz atrakcyjne wizualizacje produktu we wnętrzu.
generator wizualizacji
tworzenie produktów generowanych
3
Kliknij generuj produkty i gotowe! Wygenerowane automatycznie produkty wyświetlą się w twojej galerii produktów
System umożliwia:

Produkty
i materiały

Samodzielne definiowanie produktów do druku, sam decydujesz co sprzedajesz. Ustawianie ograniczeń rozmiarowych, rozdzielczości, parametry.

Zaawansowana
kalkulacja cen

definiowanie cen na podstawie metrów kwadratowych, metrów bieżących,obwodów, szerokość i wysokości z podziałem na zakresy wymiarowe zarówno produktów jak i ich parametrów.

Kadrowanie
zdjęcia

Zaawansowany mechanizm kadrowania zdjęć umożliwiający podział produktu na części wymiarowe, obracanie, lustrzane odbicia, powielanie.

Wizualizacje
z wnętrz klienta

Mechanizm umożliwiający wizualizacje produktu we wnętrzu zdefiniowanym przez klienta.

Integracja
z AdobeStock

Mechanizm tworzenia galerii zdjęciowych z serwisów stockowych takich jak adobestock czy depositphotos. Możliwość wyszukiwania po słowie kluczowym, tłumaczenia, tagowania i opisywania zdjęć.

Wsparcie
SEO

System pozwala edytowanie elementów strony związanych z pozycjonowaniem takimi jak: meta dane, canonical, przyjazne linki, dodawanie treści.

Ulubione
zdjęcia

Rozbudowany mechanizm tworzenia galerii zdjęciowych poprzez API serwisu fotolia. Możliwość wyszukiwania po słowie kluczowym, filtrowania oraz synominizowania fraz.

Ładowanie
zdjęć userów

Możliwość ładowania zdjęć przez użytkowników do wykonania drukowanych dekoracji.
System dostępny w abonamencie miesięcznym
250PLN
+ VAT / miesięcznie
Skorzystaj z naszej oferty i uruchom sklep z miesięczna opłatą abonamentową. Pierwszy miesiąc gratis pozwoli to na przetestowanie funckjonalności i możliwości systemu.
Załóż konto
Zaufali nam