Sklep internetowy to w dzisiejszych czasach podstawowe narzędzie każdego handlowca. Posiadamy duże doświadczenie zarówno przy projektowaniu jak i rozwijaniu istniejących sklepów. Jesteśmy w stanie stworzyć dopasowany projekt niezależnie od branży, w jakiej funkcjonujesz. Nasza praca nie opiera się tylko na stronie wizualnej. Proponujemy rozbudowany system zarządzania oraz szereg dedykowanych rozwiązań, które usprawniają funkcjonowanie sklepu.

Oferujemy również pełne wsparcie SEO w postaci tworzenia i opisywania podstron, przyjaznych linków oraz uzupełniania metadanych. Dzięki temu Twój sklep będzie zajmował wysoką pozycję w wyszukiwarce Google, a potencjalni klienci łatwo go znajdą. Pamiętaj, że nasze oprogramowanie nie jest zamknięte i na życzenie dokonamy zmian graficznych oraz funkcjonalnych silnika sklepowego. Decydując się na współpracę z nami otrzymasz w pełni działający, gotowy do pracy system sprzedaży internetowej wraz z fachową pomocą.
Główne funkcje systemu

Indywidualny projekt graficzny

Stworzymy projekt graficzny zgodnie z wytycznymi i sugestiami klienta. Większość elementów znajdzie swoje miejsce w panelu do zarządzania i będzie możliwa ich edycja.

Produkty sklepowe

Samodzielne definiowanie produktów, sam decydujesz co sprzedajesz.

Kategoryzacja produktów

Samodzielne definiowanie grup produktowych z możliwością zagnieżdzania.

Parametryzowanie produktów

Pełna dowolność w ustawianiu parametrów produktu. Dodaj wersje kolorystyczne, rozmiarowe i inne parametry produktu wraz ze stanami magazynowymi

Integracja z płatnościami

Integracja sklepu z systemami płatności takimi jak payu, dotpay, paypal. Na życzenie podpinamy inne systemy.

Wsparcie SEO

System pozwala edytowanie elementów strony związanych z pozycjonowaniem takimi jak: meta dane, canonical, przyjazne linki. Edycja ta jest możliwa dla wszystkich prezentowanych stron.
system dostępny
w abonamencie miesięcznym
zarejestruj się i przetestuj