Web to print

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, wśród których wiekszość z nich to drukarnie internetowe, stworzyliśmy silnik do sprzedaży produktów reklamowych. W odróżnieniu do naszego systemu do sprzedaży dekoracji, sklep umożliwia sprzedaż produktów nie opartych o galerie zdjęciowe, posiada on jedak równie zaawansowane i rozbudowane mechanizmy kalkulowania cen oraz parametrów. Produkty mogą być sprzedawane w nakładach (poligrafia) wymiarach standardowych, wymiarach definiowanych przez użytkowników. Nasz system dla drukarni posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności potrzebne do sprzedaży wydruków online.

Z systemem sprzedasz:
Ulotki
Broszury
Wielkiformat
Rollupy
Kasetony
Folie
i wiele innych
Testuj system dla drukarni przez 30 dni za darmo
Testuj nasz system
za darmo przez 30 dni
To nic nie kosztuje. Po rejestracji otrzymasz 30 darmowych dni na zapoznanie się z funkcjonalnościami systemu. Sprawdź czy spełnia Twoje oczekiwania, aby rozpocząć sprzedaż online. Jeśli brakuje kluczowych dla Ciebie funkcjonalności, poinformuj nas o tym. Nasz system wciąż się rozrasta, staramy się dostosowywać system do potrzeb klientów.
Brak dodatkowych
opłat i limitów
Koszystaj z naszego systemu bez ograniczeń. Nie pobieramy opłat w zalezności od ilości modułów, z których korzystasz. W kwocie 250zł miesięcznie masz dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu, zarówno tych istniejących jaki i tych, które powstaną w przyszłości.
Konfiguracja cen w sklepie dla drukarnii w focode.pl
Konfiguracja cen
wewnątrz systemu
Nasz mechanizm konfiguracji cen pozwoli Ci na wprowadzenie cenników bezpośrednio w panelu, bez konieczności wgrywania arkuszy kalkulacyjnych excel. Rozbijanie cen na składowe wewnątrz systemu pozwolą na modyfikacje jednej składowej we wszystkich produktach na raz. Bazujemy na prowadzanych przez Ciebie działaniach matematycznych, które pozwolą Ci na obliczenie ilości arkuszy, użyktów, metrów kwadratowych dla różnych szerokości rolek materiału.
Dostosuj wygląd
swojego sklepu
Skorzystaj z naszego edytora, aby dostosować wygląd sklepu do swoich potrzeb. Zmień czcionki, kolorystykę, układ elementów, wgraj własne zdjęcie, logo czy ikony. Jesli dostarczysz nam projekt graficzny dostosujemy go dla Ciebie, aby spełniał Twoje oczekiwania.
Konfiguracja wyglądu sklepu dla drukarni
System dostępny w abonamencie miesięcznym
250PLN
+ VAT / miesięcznie
Skorzystaj z naszej oferty i uruchom sklep z miesięczna opłatą abonamentową. Pierwszy miesiąc gratis pozwoli to na przetestowanie funckjonalności i możliwości systemu.
Załóż konto
Zaufali nam