Web to print

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, wśród których wiekszość z nich to drukarnie internetowe, stworzyliśmy silnik do sprzedaży produktów reklamowych. W odróżnieniu do naszego systemu do sprzedaży dekoracji, sklep umożliwia sprzedaż produktów nie opartych o galerie zdjęciowe, posiada on jedak równie zaawansowane i rozbudowane mechanizmy kalkulowania cen oraz parametrów. Produkty mogą być sprzedawane w nakładach (poligrafia) wymiarach standardowych, wymiarach definiowanych przez użytkowników. System przystosowany został również do sprzedaży liter przestrzennych, będącym jednym z kluczowych produktów agencji reklamowych.

Główne funkcje systemu

Indywidualny projekt graficzny

Stworzymy projekt graficzny zgodnie z wytycznymi i sugestiami klienta. Większość elementów znajdzie swoje miejsce w panelu do zarządzania i będzie możliwa ich edycja.

Produkty i materiały

Samodzielne definiowanie produktów do druku, sam decydujesz co sprzedajesz.

Parametryzowanie produktów

Pełna dowolność w ustawianiu parametrów produktu. Dodaj laminaty, kolory folii, rodzaje papieru, nakłady, oczkowania i inne parametry niezbędne do poprawnej sprzedaży.

Zaawansowane kalkulacja cen

definiowanie cen na podstawie nakładów, metrów kwadratowych, metrów bieżących z podziałem na zakresy wymiarowe oraz definiowanie cen dla kombinacji definiowanych parametów.

Preflight automatyczny

Możliwość włączenia sprawdzania plików dla wybranych produktów. Preflight sprawdza wielkość pliku, DPI, ilość stron, kolorystykę, wystepowanie niezrastrowanych czcionek

Makiety i pliki

Dodawanie plików i makiet przy produktach dla użytkowników.

Integracja z płatnościami

Integracja sklepu z systemami płatności takimi jak payu, dotpay, paypal, paylane, przelewy24

Wsparcie SEO

System pozwala edytowanie elementów strony związanych z pozycjonowaniem takimi jak: meta dane, canonical, przyjazne linki. Edycja ta jest możliwa dla wszystkich prezentowanych stron.

Blog / Aktualności

Mechanizm tworzenia artykułów blogowych, aktualności czy poradników.

Ładowanie projektów userów

Możliwość ładowania projektów przez użytkowników.

Opinie

Możliwość komentowania strony przez użytkowników wraz z oceną strony.

Logowanie i rejestracja

Moduł logowania i rejestrowania użytkowników, z możliwością przyznawania stałych rabatów na poszczególne produkty.
System dostępny w abonamencie miesięcznym
250PLN
+ VAT / miesięcznie
Skorzystaj z naszej oferty i uruchom sklep z miesięczna opłatą abonamentową. Pierwszy miesiąc gratis pozwoli to na przetestowanie funckjonalności i możliwości systemu.