projektowanie stron internetowych

Strony internetowe

W dzisiejszych czasach strona WWW to podstawa udanego biznesu. Zdajemy sobie z tego sprawę i właśnie dlatego proponujemy Ci przejrzystą i niezwykle funkcjonalną witrynę, która z pewnością pomoże w promocji Twojej firmy.

Nasze projekty charakteryzują się świeżością i zgodnością z panującymi w branży trendami. Najważniejsze dla nas jest to, by produkt, który ci oddajemy był kompletny. Właśnie dlatego oferujemy strony wyposażone w autorski system zarządzania treścią. Dzięki niemu w dowolnej chwili, Twoja witryna będzie mogła być w bardzo prosty sposób wzbogacona o kolejne zakładki lub nowe teksty.

Sklepy internetowe

Sklep internetowy to w dzisiejszych czasach podstawowe narzędzie każdego handlowca. Posiadamy duże doświadczenie zarówno przy projektowaniu jak i rozwijaniu istniejących sklepów. Jesteśmy w stanie stworzyć dopasowany projekt niezależnie od branży, w jakiej funkcjonujesz. Nasza praca nie opiera się tylko na stronie wizualnej. Proponujemy rozbudowany system zarządzania oraz szereg dedykowanych rozwiązań, które usprawniają funkcjonowanie sklepu.

projektowanie sklepów internetowych
system cms do zarządzania treścią focode.pl

Serwisy internetowe tworzymy w oparciu o autorski system CMS

Wszystkie nasze projekty administrowane są poprzez autorski system do zarządzania treścią. Nie jest to zamknięte opensourcowe oprogramowanie, a znajomość kodu pozwala nam na wprowadzanie dowolnych modyfikacji czy usprawnień. Panel dostosowany jest do urządzeń mobilnych działając jako aplikacja PWA, dzięki czemy możesz kontrolować swoją, stronę czy sklep zawsze i wszędzie.

Dlaczego my?

Wiedza
i doświadczenie

posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu nieszablonowych mechanizmów informatycznych

Serwisy
przyjazne SEO

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze serwisy były dobrze postrzegane przez wyszukiwarki internetowe

Indywidualne
podejście do klienta

Nasze serwisy dostosowywane są do potrzeb klienta, nigdy nie mówimy "nie da się :)". Jesteśmy w stanie wykonać każdą realizacje.

Komplementarna
usługa

Oficjalnie udzielamy rocznej gwarancji na wszystkie nasze realizacji, oraz wsparcia technicznego dla naszych serwisów.